Mój kąt / My craft corner

Witajcie :)
W tym miesiącu na blogu Scrapińcowym pokazujemy nasze 'craft roomy' :)
Ja dziś zapraszam Was do siebie :)
Mój scrapowy kąt to oddzielona część naszej sypialni.
Tu przesiaduję w każdej wolnej chwili :)

hi :)
In April on Scrapiniec's blog we show our craft rooms :)
Today I invite you to my place :)
My craft corner is separated part of our bedroom.
Here I sit in my free time :)
Dziękuję / Thank you :)

36 comments

 1. ничего себе!!! красота!

  ReplyDelete
 2. wow , jestem w niebie... Mogę u Ciebie zamieszkać ? Jaki Ty masz porządeczek a z tego wszystkiego jedynie kwiaty podobnie chowam - w słoiczki po kawie . Pozdrawia

  ReplyDelete
 3. Wow, I see flowers,flowers and ribbons everywhere. And so organised Beautiful craftspace Emilia.

  ReplyDelete
 4. Amazing. You are just so organised. Absolutely loving your wonderful craft space. Its so inviting and warm.
  Hugs Desíre {Doing Life}

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks a lot :) Thank you for all kind words !!

   Delete
 5. This is paradise! This does not happen ! Dream! I wish that would not have been less ))) \ Это же рай! Такого не бывает! Мечта! Желаю, что бы меньше не было)))

  ReplyDelete
 6. Ojej, cudnie, zbieram szczękę z podłogi :)

  ReplyDelete
 7. Emilia, ich werd verrückt, so schööööööööööööööööön alles zusammen und super aufgeräumt echt klasse
  glg Gertrude

  ReplyDelete
 8. łał, aż sobię jęnęłam z zachwytu i zazdrości:) pomijam już to całe przydasiowe bogactwo (godne pozazdroszczenia:)), ale ten porządek, tak wszystko równiutko poukładane, parami, kolorami, rodzajami. Cudnie, dzięki, że chciałaś nas do siebie zaprosić:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki serdeczne :) Posprzątałam niedawno :) Lubię jak wszystko ma swoje miejsce :) przyjemnie mi się tu pracuje :) Pozdrawiam serdecznie!

   Delete
 9. Utrzymanie takiego porządku lekko mnie przerasta, gratuluję, twój craft kącik robi wrażenie. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania.

  ReplyDelete
 10. Это просто ВАУ!! Здорово! Нет слов! Шикарный рабочий уголок!

  ReplyDelete
 11. It looks great!!!
  Hugsss, Gaby

  ReplyDelete
 12. o ja halo czy to niebo?? piękności, zazdroszczę wszystko tak pięknie poukładane, ehhh i ile tego! świetny kącik, pozdrawiam

  ReplyDelete
 13. super kącik, i ile cudowności :) aż chyba swój obfocę i wrzucę... najbardziej zazdroszcze tego okna bo ja mam małe i wiecznie przy lampie siedzę :) // amazing craft place!!!!

  ReplyDelete
 14. Woooow... moja szczęka opadła i nie mogę jej podnieść! ależ masz... piękny porządek! już pomijam ILOŚĆ materiałów, ale ten porządek to coś pięknego :) Jestem pod ogromnym wrażeniem i abolutnie się nie dziwię, że tworzysz tak piękne rzeczy :)

  ReplyDelete
 15. Cudownie u Ciebie :) Jak Ci się udaje utrzymać taki porządek??? Powiedz, że wysprzątałaś specjalnie do zdjęć a na co dzień wcale tak idealnie nie jest proszę ;))) Piękny ten Twój scrap kącik! Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję serdecznie Beatko!! Ostatnio ogarnęła mnie mania sprzątania i segregowania po tym jak juz nie mogłam nic znależć :) Wbrew pozorom łatwo utrzymać taki porządek gdyż wszystko ma swoje miejsce :) I widać gdzie co jest :) ale oczywiście posprzątałam przed robieniem zdjęć :D

   Delete
 16. What a beautiful craftroom! I enjoyed this very much! You are neat and organized and I love looking at all your crafty goodies! Thank you for sharing!

  ReplyDelete
 17. Kraina marzeń;) Masz niesamowite zbiory i świetnie zorganizowaną pracownię:)

  ReplyDelete
 18. Piękna pracownia! Tylko pozazdrościć - choć nie... będę tylko podziwiać. To moje marzenie na twórczy kąt w domu. Wcześniej miałam "takie" miejsce. Ale po ślubie pomieszczenie w którym się znajdował całe zostało przerobione na kuchnie. Teraz moje materiały zostały wyniesione w pudlach na strych... ;-( Jako taki jest do nich dostęp ale bardzo utrudniony. Trzeba jeszcze zauważyć, że porządek to jest idealny - taki jest zawsze czy tylko do zdjęcia (?) heheh :)

  ReplyDelete
 19. O mamo! ależ tu ślicznie! Wszystko ma swoje miejsce :) Stety u mnie tyle miejsca co liczy Twój kącik liczy prawie cały pokoik;)

  ReplyDelete
 20. Patrze z małą nutka zazdrości, bo takie własne miejsce z materiałami ułatwia pracę. Ja - niestety - nie mam takiego luksusu... Jak na razie...
  Pozdrawiam serdecznie!

  ReplyDelete
 21. Podziwiam każdy centymetr kwadratowy tego raju!!! Nie dość, że jest praktyczny to jeszcze taki piękny! Wszystko wygląda nieziemsko! Podziwiam, zachwycam się, zazdroszczę i marzę, że kiedyś i ja doczekam się takiego miejsca. A na razie musi mi wystarczyć kawałek podłogi w naszym salonie :)

  ReplyDelete
 22. WOW!!!!!!!!!!!!!!!
  To się nazywa mieć dobrze wyposażony, zagospodarowany i uporządkowany pokoik!!!!!!!!!!!!!
  Zazdroszczę!!!

  ReplyDelete
 23. OMG!!!! Это мечта любого!!! Красота то какая!!!!

  ReplyDelete
 24. Pracownia marzenie!!! A ja mam biurko z półką :( No nic. Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

  ReplyDelete
 25. Wow wow wow! Istne królestwo...

  ReplyDelete
 26. Wow, what an amazing craft space you have!! You are so organized!! I love seeing all of the crafty goodies you have!! I want to come to your house and play in your craft room!! Have a great day :)

  Lisa
  A Mermaid's Crafts

  ReplyDelete
 27. thanks for sharing your inspiration place, Emilia, where all your magic happens! Love how your flowers are stored, and so easily seen, and your pretty die cuts, too! hugs, de

  ReplyDelete
 28. Удобно и комфортно!!!

  ReplyDelete
 29. Wspaniałe miejsce, gratuluję i podziwiam...robi ogromne wrażenie !!!

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęconą chwilę i dobre słowo.
Thanks so much for stopping by! Have a wonderful day!